Urząd Gminy Gierałtowice

Biuletyn Informacji Publicznej

Obywatel.IT – program rozwoju kompetencji cyfrowych  osób powyżej 25 roku życia zamieszkałych w województwie śląskim i opolskim

Prosimy o wypełnienie Ankiety dot. projektu „Obywatel.IT – program rozwoju kompetencji cyfrowych  osób powyżej 25 roku życia zamieszkałych w województwie śląskim i opolskim”

 

Gmina Gierałtowice zamierza przystąpić do realizacji projektu „Obywatel.IT – program rozwoju kompetencji cyfrowych osób powyżej 25 roku życia zamieszkałych w województwie śląskim i opolskim” ” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 201402020, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa” Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”, w związku z tym prowadzi analizę zapotrzebowania mieszkańców Gminy Gierałtowice na warsztaty mające na celu podniesienie kompetencji cyfrowych. Celem ankiety jest szczegółowe rozpoznanie grup odbiorców oraz ilości osób  chcących wziąć udział w projekcie.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety oraz zaznaczenie najbardziej odpowiadającego modułu, w którym deklarowaliby Państwo chęć udziału. Jednocześnie podkreślamy, iż udział w proponowanych modułach będzie bezpłatny oraz zapewni możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu komputerowego zakupionego w ramach pozyskanej dotacji. 

Wypełnione ankiety mogą Państwo dostarczyć do Gierałtowickiego Centrum Rozwoju, ul. Powstańców 1, 44-186 Gierałtowice lub wypełnić elektroniczny formularz znajdujący się na stronie www.gcr.gieraltowice.pl lub na stronie Urzędu Gminy Gierałtowice oraz przesłać na adres e-mail: gcr@gieraltowice.pl.

 

DOCXankieta.docx
 

 

Metryczka
 • wytworzono:
  25-04-2018
  przez: Sławomir Osuch
 • opublikowano:
  25-04-2018 11:59
  przez: Sławomir Osuch
 • zmodyfikowano:
  25-04-2018 12:01
  przez: Sławomir Osuch
 • podmiot udostępniający:
  Urząd Gminy Gierałtowice
  odwiedzin: 2074
Dane jednostki:

Urząd Gminy Gierałtowice
44-186 Gierałtowice
ul. Ks. Roboty 48
NIP: 969-160-69-09

Dane kontaktowe:

fax: +48 32 30 11 306
e-mail: urzadgminy@gieraltowice.pl
strona www: www.gieraltowice.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×