Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:

Lista zawodników, którym zostały przyznane nagrody za osiągnięte wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym w 2015 roku.

 

 

Lista zawodników, którym zostały przyznane nagrody za osiągnięte wyniki sportowe

we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym w 2015 roku.

 

 

Lp.

Dane zawodnika

Klub sportowy

Dyscyplina sportowa

 

Stopień

nagrody

1. 

Dreja Natalia

UKS „EUGEN” Knurów

trójbój siłowy – wyciskanie sztangi

 II stopnia

2. 

Gieniusz Jadwiga

UKS „EUGEN” Knurów

trójbój siłowy – wyciskanie sztangi

II stopnia

3. 

Pałka Agnieszka

UKS „EUGEN”Knurów

trójbój siłowy – wyciskanie sztangi

II stopnia

4. 

Ratka Martyna

UKS „EUGEN” Knurów

trójbój siłowy – wyciskanie sztangi

III stopnia

5. 

Włoczka Radosław

UKS „EUGEN” Knurów

trójbój siłowy – wyciskanie sztangi

III stopnia

6. 

Katarzyna Durczyńska

KS Górnik Radlin

pływanie

II stopnia

7. 

Wyrobek Robert

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

8. 

Bartnik Dariusz

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

9. 

Swaczyna Magdalena

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

10. 

Kocur Sandra

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

11. 

Hudzikowski Mateusz

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

12. 

Lamla Filip

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

13. 

Kalkan Jakub

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

14. 

Botor Kinga

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

15. 

Mryka Martyna

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

16. 

Pierchała Maksymilian

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

17. 

Wyrobek Rafał

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

18. 

Browarska Emilia

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

19. 

Wolny Natalia

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

20. 

Browarski Maciej

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

21. 

Cajza Szymon

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

22. 

Gorszanów Jagoda

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

23. 

Idzikowska Alicja

SIKRET Gliwice

pływanie

III stopnia

24. 

Dembia Mateusz

TKKF Szczygłowice Knurów

pływanie

III stopnia

25. 

Wuzik Mateusz

Klub Sportowy GARDA Gierałtowice

boks

II stopnia

26. 

Otworowski Tomasz

Klub Sportowy GARDA Gierałtowice

boks

II stopnia

27. 

Nowok Dawid

Klub Sportowy GARDA Gierałtowice

boks

II stopnia

28. 

Skoczyński Remigiusz

Klub Sportowy GARDA Gierałtowice

boks

II stopnia

29. 

Pietras Michał

Klub Sportowy GARDA Gierałtowice

boks, kick boxing

II stopnia

30. 

Nocoń Aron

Klub Sportowy GARDA Gierałtowice

boks

II stopnia

31. 

Duda Łukasz

Klub Sportowy GARDA Gierałtowice

boks

III stopnia

32. 

Górka Szymon

Klub Sportowy GARDA Gierałtowice

boks

III stopnia

33. 

Nowok Oliwier

AZS Gliwice

judo

III stopnia

34. 

Wiszniowski Patryk

Promotor Zabrze

piłka nożna

III stopnia

35. 

Kowalik Maciej

Górnik Zabrze

piłka nożna

III stopnia

36. 

Macha Tomasz

KS Rozwój Katowice

piłka nożna

III stopnia