Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:

Lista zawodników, którym przyznano nagrody i wyróżnienia Wójta Gminy Gierałtowice za osiągnięte wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym w 2020 roku.

Lista zawodników, którym przyznano nagrody i wyróżnienia

Wójta Gminy Gierałtowice

za osiągnięte wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym

w 2020 roku

 

 

Dane zawodnika

Klub sportowy

Dyscyplina sportowa

 

Stopień

nagrody

Kroszka Jan

Klub Wysokogórski Gliwice

wspinaczka sportowa

I stopnia

Nowok Oliwier

 

AZS Jodu Gliwice

judo

 

 I stopnia

Rozkoszek Izabela

 

KS Garda Gierałtowice

boks

I stopnia

Gaura Mateusz

UKS „EUGEN” Knurów

trójbój siłowy

II stopnia

Hajduk Roksana

KS GARDA Gierałtowice

boks

II stopnia

Mandziej Milena

KS GARDA Gierałtowice

boks

II stopnia

Nowok Dawid

 

UKS „EUGEN” Knurów

trójbój siłowy

II stopnia

Andra Oliver

KS GARDA Gierałtowice

boks

III stopnia

Cajza Maja

LKS  Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

Hak Dawid

KS GARDA Gierałtowice

boks

III stopnia

Kalkan Jakub

LKS  Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

Macha Bartłomiej

LKS Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

Nocoń Wojciech

UKS „EUGEN” Knurów

trójbój siłowy

III stopnia

Plaza Igor

LKS Tempo Paniówki

ju jitsu

 

III stopnia

Sobota Anastazja

LKS Tempo Paniówki

ju jitsu

 

III stopnia

Sobota Kacper

LKS Tempo Paniówki

ju jitsu

 

III stopnia

Sobota Paweł

LKS Tempo Paniówki

ju jitsu

 

III stopnia

Szolc Zuzanna

LKS  Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

Ura Marceli

SIKRET Gliwice

pływanie

III stopnia

Wiszniowski Tymoteusz

LKS  Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

Wróblewski Paweł

LKS  Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia

Wuzik Mateusz

KS GARDA Gierałtowice

boks

 

III stopnia

Żogała Piotr

LKS  Jedność 32 Przyszowice

pływanie

III stopnia