Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Częstochowie - Przetarg ustny (licytację) ograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w obrębie Paniówek, gm. Gierałtowice, powiat gliwicki, woj. Śląskie.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Częstochowie  ogłasza przetarg ustny (licytację) ograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w obrębie Paniówek, gm. Gierałtowice, powiat gliwicki, woj. Śląskie.

Przedmiotem przetargu będzie nieruchomość wymieniona w wykazie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży z dnia 08-02-2022 r. wywieszonym na tablicach  ogłoszeniowych w: Urzędzie Gminy Gierałtowicach, Sołectwie Paniówki , Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa OT w Częstochowie, Śląskiej Izby Rolniczej w Katowicach, zmieszczonym w Biuletynie Informacji Publicznej Krajowego Ośrodka oraz na stronie internetowej www.kowr.gov.pl .

 

PDFKrajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Częstochowie - Przetarg ustny ograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w obrębie Paniówek.pdf

 

Szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości i przetargu można zasięgnąć od poniedziałku do piątku każdego tygodnia w godzinach 8.00 – 15.00 w siedzibie Oddziału KOWR w Częstochowie ul. Sobieskiego 7, 42-200 Częstochowa tel. 34 378 20 43